zadziwiające ile nasza pcheła zdoła w sobie pomieścić. Kupując sypialnię pomyślałam o wszystkim, ale nie o transporcie, Mocher z pracy wziął kombi skodę i łóżko w pudłach nie weszło, podjechał pod magazyn pchełką, chłopaki o mało nas śmiechem nie zabili i jakież było ich zdziwienie, kiedy łóżko weszło spokojnie po położeniu tylnich siedzeń :) Dzisiaj odbieraliśmy materac, znowu problem, gorączkowe dzwonienie po znajomych kto ma duże auto. Z lekkim dołem przyjechałam do domu, Mochera nie ma i nie ma za chwilę patrzę podjeżdża pchełką pod blok, a tu Mocher z tyłu auta  wyciąga materac o wymiarach 160x200x19 :D Normalnie prawie zabiłam się na schodach taka byłam uradowana i pędem zbiegałam z 3 piętra.
Teraz właśnie podniosłam szanowne 4 litery z wyrka  i w łezką w oku patrzę na spełnione moje marzenie. Odkąd pamiętam marzyłam o prawdziwej sypialni z toaletką, dużym łożem, w klimatycznym stylu. I choć nie jest sypialnia jeszcze do końca dopracowana to jestem tak szczęśliwa, że brak słów. Niby nic a cieszy jak diabli :)
Dziś już bym najchętniej przetestowała pod kątem akorabcji nasze boskie wyrko ale @ trwa i trzeba się będzie wstrzymać hihi jedno jest pewne na Mochera lekko schorowany kręgosłup ten materac jest jak balsam.
Cieszę się tak bardzo, że buzia mi się uśmiechać nie przestaje i dziś chyba już o niczym innym nie będę mówić :)

Wertuję allegro w poszukiwaniu zasłon, karniszy, narzut, radochę mam jak dziecko, wypłatę kalkuluje i przeliczam ilę moge wydać. Odpuszczam sobie fryzjera, a co tam, włosy mogą poczekać, ja chcę mieć booooską sypialnię i już hihihi
I jestem szczęśliwa. Jestem zadowolona i dumna z tego, co udało nam się z Mocherem osiągnąć a łatwo nie było. Jedno jest pewne satysfakcja z wylanych hektolitrów potu i ciężko zarobionych funduszy ulokowana we własny, prywatny świat cieszy jak diabli.
Nie przypuszczałam, że będzie nas stać na wyrzeczenia, nie przypuszczałam, że tak wiele wspólnymi siłami damy radę zdziałać. Cieszę się z tego ogromnie. Młodzi, zakochani, wspólnie tworzący przyszłość My…
ech żyć się chce!!!!